Pre a proti

Pre a proti

Bytcan.sk - Pre a proti Hudobné dianie v Bytči je rôznorodé a je dobre že sa jej venujú aj mladšie ročníky, ktorým nechýba elán a nadšenie. Niekedy sú začiatky ťažké, ale o to sladší určite býva výsledok. Líder kapely PRE A PROTI vlastnými slovami predstaví jeho kapelu širšej verejnosti. Nech sa páči….

Kapela Pre A Proti vznikla na konci roku 2005 v zložení Jaro-basa,Milan-gitara zatiaľ bez bubeníka. Po niekoľkých mesiacoch máme nového bubenika “Čipiho” a odohrávame cez leto 2006 náš prvý koncert na Gátri.Približne po 2 mesiacoch kapela odohráva koncert v Mikšovej, kde zožína nejaký ten prvý úspech. Po koncerte bereme speváčku Maju odhoráva s nami koncert, ktorý je v Žiline. Žilinský koncert bol náš posledný roku 2006.

Kapela na začiatku roku 2007 skúša a plánuje koncerty. Žiaľ opäť prechádzame personálnymi zmenamy, keď opúšta kapelu Maja a o 2 mesiace na to bubeník.  3 mesiace sme mimo činnosti a v marci ku nám prichádza nový bubenik ,,Hano, kapela v súčasnosti nacvičuje úplne nový program a mení sa na nekompromisnú rýchlu, tvrdú a melodickú masinu.
Na leto plánujeme koncerty a možno sa niečo nahrá však čas všetko ukáže. Dalšiu historiu už napíše sám život.

Pozn.: Kapela nám poslala aj gitarovú ukážku pesničky, vypočujte si ju.

BYtcan.sk - Pre a proti

Autor ČLÁNKU

Branislav Šušolík

Branislav Šušolík

Zakladateľ a administrátor webového portálu www.bytcan.sk. Mám rád naše mesto, jeho históriu, jeho obyvateľov a jeho potenciál. Založením stránok www.bytcan.sk som chcel prispieť k propagácií nášho mesta, poukázať na jeho krásu, ale aj problémy.

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

logo bytcan.sk - white

© 2007- 2021 BYTCAN.SK – Všetky práva vyhradené

Späť na vrch stránky