RockstoneFest 2011

RockstoneFest 2011

bytčan.sk - RocktoneFest 2011Hudobný festival RockstoneFest 2011, ktorý sa uskutoční v piatok 15. Júla 2011 v Bytči predstavuje ďalšie zaujímavé mená vo svojom programe. K už skôr zverejneným účinkujúcim Zuzane Smatanovej, Konfliktu, Zoči Voči, Sakumprásk, Tristane a The Lampions pribudli ďalší traja interpreti.

 

Prvým z nich je český pesničkár XINDL X, ktorý vo svojej tvorbe kombinuje hiphopové frázovanie s bytčan.sk - RocktoneFest 2011folkom, jazzom či blues. XINDL X patrí momentálne medzi najpopulárnejších spevákov v Českej republike a na RockstoneFeste 2011 sa predstaví spolu so svojou kapelou.

Ďalším známym menom vo festivalovom lineup-e je hardcorová legenda z južných Čiech, skupina LOCOMOTIVE. Jedná sa o kapelu, ktorá patrí medzi priekopníkov tohto štýlu v Českej republike, má za sebou koncertovanie so známymi svetovými kapelami a ktorá svojou energickou šou určite privedie festivalové publikum v Bytči do varu.

 

Zostavu dopĺňa mladá bytčianska punková formácia STAV NÚDZE, ktorá zažije na RockstoneFeste 2011 svoju festivalovú premiéru.

 

Vstupenky

Organizátori RockstoneFestu 2011 by radi dali do pozornosti i fakt, že dňa 11. mája 2011 sa mení cena vstupného z aktuálnej ceny 6 Eur na 8 Eur.

Kde si môžte zakúpiť lístky v predpredaji?

Viac informáciíí o prepredajných miestach získate na tejto adrese

Cez internet si môžete zakúpiť v predajnej sieti Ticketportal alebo listok.sk

RockstoneFest 2011

Jubilejný piaty ročník už tradičného letného festivalu v Bytči sa tento rok uskutoční 15.7.2011 (piatok) na Mestskom štadióne v Bytči. Vystúpia na ňom:

  • Zuzana Smatanová – www
  • Xindl X  – www
  • Konflikt – www
  • Locomotive – www
  • Zoči-voči – www
  • Sakumprásk – www
  • Tristana – www
  • The Lampions – www
  • Stav Núdze – www

Ďalšie informácie o festivale nájdete na oficiálnej stránke www.rockstonefest.sk

 

Autor ČLÁNKU

Branislav Šušolík

Branislav Šušolík

Zakladateľ a administrátor webového portálu www.bytcan.sk. Mám rád naše mesto, jeho históriu, jeho obyvateľov a jeho potenciál. Založením stránok www.bytcan.sk som chcel prispieť k propagácií nášho mesta, poukázať na jeho krásu, ale aj problémy.

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

logo bytcan.sk - white

© 2007- 2021 BYTCAN.SK – Všetky práva vyhradené

Späť na vrch stránky