RockstoneFest 2011

RockstoneFest 2011

bytčan.sk - RocktoneFest 2011

Pomaly, ale isto klope na dvere piatok 15. júla 2011 a s ním aj 5. pokračovanie hudobného festivalu RockstoneFest. Tak ako tradične, aj tento ročník sa uskutoční na Mestskom štadióne v Bytči. Podtitulom RockstoneFestu je, že sa jedná o „hudobný festival jednoducho pre každého“. Tohto sloganu sa snažia držať organizátori i pri výbere interpretov.

Do Bytče chcú pritiahnuť rôzne štýly rockovej hudby, aby bol festival zaujímavý pre čo možno najširšie spektrum návštevníkov. Rovnako tak sa snažia o to, aby prilákali zaujímavé hudobné mená, ktoré ešte v minulosti na RockstoneFeste nevystupovali. Tento rok svojím vystúpením podporia festival takí interpreti ako Zlatý Slávik Zuzana Smatanová, svoje piesne v ostrejšom, elektrickejšom kabáte predstaví Xindl X s kapelou, nový album predstaví punk – rockový Konflikt.

Návštevníci sa môžu tešiť i na hviezdy „študujúcej“ mládeže, kapelu Zoči Voči, hardcorovú legendu z Českej republiky, kapelu Locomotive, power metalovú Tristanu či český ska punkový Sakumprásk.

Program RockstoneFestu 2011 odštartujú dve mladé kapely, Stav núdze z Bytče a oravská kapela s veľkým potenciálom, kapela The Lampions. Okrem hudobnej produkcie sa návštevníci festivalu môžu tešiť i na autogramiádu vystupujúcich interpretov a skupín alebo na exhibičné vystúpenie v thajskom boxe.

Vstupenky na RockstoneFest 2011 si môžu záujemcovia zaobstarať v predpredaji v predajnej sieti Ticketportal alebo v kamenných obchodoch do štvrtka 14. Júla.

RockstoneFest 2011

Jubilejný piaty ročník už tradičného letného festivalu v Bytči sa tento rok uskutoční 15.7.2011 (piatok) na Mestskom štadióne v Bytči. Vystúpia na ňom:

  • Zuzana Smatanová – www
  • Xindl X  – www
  • Konflikt – www
  • Locomotive – www
  • Zoči-voči – www
  • Sakumprásk – www
  • Tristana – www
  • The Lampions – www
  • Stav Núdze – www

Ďalšie informácie o festivale nájdete na oficiálnej stránke www.rockstonefest.sk

 

Autor ČLÁNKU

Branislav Šušolík

Branislav Šušolík

Zakladateľ a administrátor webového portálu www.bytcan.sk. Mám rád naše mesto, jeho históriu, jeho obyvateľov a jeho potenciál. Založením stránok www.bytcan.sk som chcel prispieť k propagácií nášho mesta, poukázať na jeho krásu, ale aj problémy.

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

logo bytcan.sk - white

© 2007- 2021 BYTCAN.SK – Všetky práva vyhradené

Späť na vrch stránky