Génius Bytčianskej kotliny

Génius Bytčianskej kotliny

Génius Bytčianskej kotlinySpomínate si na ruské matriošky? Každá bábika v sebe ukrývala ďalšie a ďalšie, až kým sa neobjavila tá najmenšia, častokrát nie väčšia než fazuľka. Aj dieťa je ako pestrý a dobre zabalený darček, ktorý v sebe ukýva množstvo prekvapení. Má v sebe obrovský potenciál, ktorý sa pod správnym vedením môže naplno rozvinúť…

Génius Bytčianskej kotliny je už tradičným podujatím, ktoré dáva príležitosť žiakom 2. až 5. ročníkov základných škôl objaviť čaro matematiky, rozvíjať svoje logické myslenie, dôvtip a predstavivosť. Možno práve vaše dieťa má vo svojej hlavičke tie správne matematické bunky, ktoré sa potrebujú prejaviť…

Čo by to však bol za malý génius, keby nevynikal aj v iných disciplínach? Preto Gymnázium Bytča v tomto školskom roku rozširuje Génia o nové disciplíny z oblasti prírodných a spoločenských vied. Prezradíme, že deti si zábavnou formou preveria aj svoju šikovnosť, dôvtip , originálne myslenie či praktické zručnosti.

Podujatie sa uskutoční v nasledovných termínoch:

  • matematika – 13. a 27.2.2014
  • prírodoveda – 6.3.2014
  • spoločenské vedy – 20.3.2014

Všetky potrebné informácie budú zverejnené na stránke školy http://www.gymbytca.edupage.sk. Prihlášky na Génia si môžete stiahnuť tiež na stránke školy a zaslať ich elektronicky, poštou alebo priniesť osobne. Slávnostné vyhlásenie víťazov sa uskutoční 3. apríla 2014 v Kultúrnom dome Bytča.

genius-bytcianskej-kotliny

 

Hits: 427
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Autor ČLÁNKU

Branislav Šušolík

Branislav Šušolík

Zakladateľ a administrátor webového portálu www.bytcan.sk. Mám rád naše mesto, jeho históriu, jeho obyvateľov a jeho potenciál. Založením stránok www.bytcan.sk som chcel prispieť k propagácií nášho mesta, poukázať na jeho krásu, ale aj problémy.

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

logo bytcan.sk - white

© 2007- 2021 BYTCAN.SK – Všetky práva vyhradené

Späť na vrch stránky