Po mladších žiačkach Bytče sa v nedeľu darilo aj dorastenkám

Po mladších žiačkach Bytče sa v nedeľu darilo aj dorastenkám

Hádzaná BytčaPo víťazných sobotňajších zápasoch mladších žiačok MHK Bytča v Bánovciach nad Bebravou odohrali v nedeľu, t.j. 16. novembra 2014 zápasy aj mladšie a staršie dorastenky, ktoré hostili na domácej palubovke v ŠH v obci Predmier (okr. Bytča) družstvá dorasteniek UDHK ŠG Nitra, v ktorých si mladšie a staršie dorastenky počínali výborne, keď v oboch zápasoch zvíťazili, mladšie dorastenky porazili hostky vo vyrovnanom stretnutí o jeden gól v pomere 25:24 (13:11) a staršie dorastenky, ktoré svoje súperky porazili o šesť gólov v pomere 27:21 (15:8).

Počas nasledujúceho víkendu (22. – 23. november 2014) budú z kategórii MHK Bytča v akcii staršie žiačky a obidve kategórie dorasteniek. Všetky spomínané kategórie odohrajú svoje zápasy v jednotnom termíne a to v nedeľu 23. novembra, keď staršie žiačky Bytče vycestujú doobeda na posledný a to 6. turnaj krajskej súťaže do Trenčína a obidve kategórie dorasteniek sa krátko poobede predstavia na palubovke Močenka.

8. KOLO:

NEDEĽA 16. NOVEMBER 2014 – BYTČA, ŠH PREDMIER

1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY – 8. kolo:

MHK BYTČA – UDHK ŠG NITRA 25:24 (13:11)

Pok. hody: 7/4 – 10/8, vylúčené: 3 – 3. Rozhodovali: Mgr. B. Cipov a Ing. Ľ. Majstríková. Divákov: 80.

MHK: S. Furgaláková, L. Kubová – M. Čillíková, R. Gaňová, M. Bajzová 8/2, Kmošenová 6, N. Červenková, K. Bačikovská 3/2, S. Hrtánková 4, Hriceňáková, Hornáková 2, L. Holincová 2, E. Čillíková. Tréner: Ing. Jozef Hanták st.

UDHK ŠG: M. Töröková, A. Musáková – So. Marinová, Kucková, Škoricová 15/8, Z. Sopková 3, M. Marinová, Si. Marinová, Turčinová 1, Jurikovičová, Bosáková 2, N. Némethová 3. Trénerka: Ing. Mária Vargová.

Hádzaná Bytča

1. LIGA STARŠIE DORASTENKY – 8. kolo:

MHK BYTČA – UDHK ŠG NITRA 27:21 (15:8)

Pok. hody: 6/3 – 2/2, vylúčené: 2 – 0. Rozhodovali: Mgr. B. Cipov a Ing. Ľ. Majstríková. Divákov: 80.

MHK: S. Furgaláková, D. Mičienková – M. Bajzová, Kmošenová 2, S. Hrtánková 1, K. Mičienková, K. Pastorková 7, Re. Zahumenská 6, Hanulíková 8, Ra. Zahumenská 2, M. Pistovčáková 1. Tréner: Ing. Jozef Hanták st.

UDHK ŠG: S. Mesárošová – Bosáková 6, M. Marinová 2, L. Horváthová 1, Boszorádová 2, V. Juríková 5/2, L. Šinkovičová 3, Jurikovičová 1, Si. Marinová. Trénerka: Ing. Mária Vargová.

Hádzaná Bytča

Zdroj a foto: MHK BYTČA (www.mhkbytca.sk)

Fotogalériu zo zápasov nájdete na tejto adrese.

 

Hits: 374
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Autor ČLÁNKU

Branislav Šušolík

Branislav Šušolík

Zakladateľ a administrátor webového portálu www.bytcan.sk. Mám rád naše mesto, jeho históriu, jeho obyvateľov a jeho potenciál. Založením stránok www.bytcan.sk som chcel prispieť k propagácií nášho mesta, poukázať na jeho krásu, ale aj problémy.

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

logo bytcan.sk - white

© 2007- 2021 BYTCAN.SK – Všetky práva vyhradené

Späť na vrch stránky