Mladšie žiačky opäť úspešné

Mladšie žiačky opäť úspešné

Hádzaná BytčaV sobotu 29. novembra 2014 vycestovali mladšie žiačky MHK Bytča na svoj 6. turnaj (kolo) a zároveň aj na posledný jesenný turnaj krajskej súťaže Žilinského a Trenčianskeho kraja do Martina, odkiaľ si odvážajú za dve víťazstvá štyri body do svojej tabuľky, keď najskôr zdolali “bečko” Trenčína 13:7 (5:1) a neskôr aj Partizánske v pomere 20:10 (9:5). Po dvanástich zápasoch, teda aj po jesennej časti sezóny 2014/15 patrí žiačkam MHK Bytča suverénne 1. miesto so ziskom 23 bodov, keď 11 zápasov vyhrali a 1 remizovali. V najvyšších súťažiach dorasteniek je počas tohto víkendu reprezentačné voľno a najbližšie sa družstiev predstavia v akcii už len mladšie dorastenky, ktoré budú v sobotu 13. decembra 2014 hostiť na domácej palubovke družstvo nováčika z Bardejova.

6. TURNAJ – MAJSTROVSTVÁ ZA A TN KRAJA – MLADŠIE ŽIAČKY:

SOBOTA 29. NOVEMBER 2014 – MARTIN, hala Spojenej školy, Červenej armády 25

• MHK BYTČA – HK ŠTART TRENČÍN “B” 13:7 (5:1)

Pok. hody: 1/1 – 2/0, vylúčené: 0 – 0. Rozhodoval: F. Jelínek. Divákov: 35.

MHK: N. Chudovská – Učníková, N. Leštinová, M. Hujová, L. Leštinová 8/1, K. Janošíková, E. Mináriková, K. Várošová, K. Smatanová, Hudeczková 2, E. Weberová 3, Hôrecká. Trénerka: Eva Pastorková.

HK ŠTART “B”: K. Dovičinová – Z. Píšová, N. Vlhová 1, L. Oravcová 1, K. Ukušová 3, Kl. Paulínyová 1, Grellová, P. Michalíková, H. Ďuržová, Semančíková 1, S. Kováčiková. Trénerka: Katarína Paulínyová.

Hádzaná Bytča

• HK SLÁVIA PARTIZÁNSKE – MHK BYTČA 10:20 (5:9)

Pok. hody: 7/3 – 2/1, vylúčené: 1 – 2. Rozhodoval: F. Jelínek. Divákov: 35.

HK SLÁVIA: D. Domčeková – Sondorová, V. Horňanová 4/2, Hunková 3/1, L. Ištvánová, Škodová 3, Bajtalová, N. Šlosárová, L. Kopčanová, N. Kováčová, S. Bielichová, Kúdelová, Kakašová. Trénerka: Irena Popluhárová.

MHK: N. Chudovská – Učníková, N. Leštinová 2/1, M. Hujová, L. Leštinová 9, K. Várošová, K. Janošíková 2, E. Mináriková, K. Smatanová, Hudeczková 5, E. Weberová 2, Hôrecká. Trénerka: Eva Pastorková.

 

 

Hits: 504
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Autor ČLÁNKU

Branislav Šušolík

Branislav Šušolík

Zakladateľ a administrátor webového portálu www.bytcan.sk. Mám rád naše mesto, jeho históriu, jeho obyvateľov a jeho potenciál. Založením stránok www.bytcan.sk som chcel prispieť k propagácií nášho mesta, poukázať na jeho krásu, ale aj problémy.

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

logo bytcan.sk - white

© 2007- 2021 BYTCAN.SK – Všetky práva vyhradené

Späť na vrch stránky