Kto pochybil?

Kto pochybil?

kovac-markizaVčera (21.5.2015) vo svojom večernom spravodajstve uverejnila TV Markíza reportáž, v ktorej poukazuje na problém obyvateľa mesta s napojením na inžinierske siete. Napojenie mu údajne nechcú poslanci mestského zastupiteľstva schváliť. Tento problém rezonuje v Bytči už dlhšiu dobu, poslanci sa ním zaoberali na dvoch posledných a veľmi emotívnych zastupiteľstvách.

Ako mohol získať stavebné povolenie?

Pozrite si reportáž TV Markíza, v ktorej sa odborníci jasne vyjadrujú k danému problému.

Neschvaľovali siete

Ako v reportáži uviedol p. Kováč „Máme dom pred dokončením a teraz, keď mali poslanci schvaľovať inžinierske siete, rozhodli sa to nepodporiť. Stali sme sa rukojemníkmi boja niektorých poslancov a pána primátora.” Poslanci však napojenie domu p. Kováča na inžinierske siete nikdy neschvaľovali. Zaoberali sa len žiadosťami o dodatočné vecné bremeno na už existujúce a vybudované inžinierske siete. Tie však boli podľa názoru niektorých poslancov, vybudované rovnako ako dom p. Kováča v rozpore s územným plánom.

Autor ČLÁNKU

Branislav Šušolík

Branislav Šušolík

Zakladateľ a administrátor webového portálu www.bytcan.sk. Mám rád naše mesto, jeho históriu, jeho obyvateľov a jeho potenciál. Založením stránok www.bytcan.sk som chcel prispieť k propagácií nášho mesta, poukázať na jeho krásu, ale aj problémy.

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

logo bytcan.sk - white

© 2007- 2021 BYTCAN.SK – Všetky práva vyhradené

Späť na vrch stránky