Podpor aj ty mladých športovcov

Podpor aj ty mladých športovcov

by-projektMládežnícky šport v Bytči napreduje. K dlhodobo úspešným mladým hádzanárkam, ktoré v ostatných rokoch získali niekoľko majstrovských titulov prakticky vo všetkým mládežníckych vekových kategóriách, sa postupne pridávajú aj mladí tenisti a futbalisti. Žiaci a dorastenci hrávajú v druhej najvyššej celoštátnej súťaži, najmenšie deti z prípravky sa pravidelne zúčastňujú najkvalitnejších turnajov v SR a ČR, kde porážajú Slovan Bratislava, MŠK Žilina, Spartak Trnava a ďalšie prvoligové kluby.

Nadácia Slovenskej sporiteľne vyhlásila už šiesty ročník grantového programu Futbal to je hra! určeného neprofesionálnym mládežníckym futbalovým klubom na Slovensku. Nadväzuje tým na predchádzajúce úspešné ročníky, počas ktorých podporila sumou vyše 472 tisíc eur 149 klubov vo všetkých regiónoch na Slovensku.

V grante môžete podporiť aj Bytčiansky mládežnícky futbal. Stačí ak zahlasujete za našich mládežníkov. Hlasovanie je úplne bezplatné. 

Hlasovať môžete tu: http://www.pomahajtesnami.sk/projekt/148

by-projekt

 

Autor ČLÁNKU

Branislav Šušolík

Branislav Šušolík

Zakladateľ a administrátor webového portálu www.bytcan.sk. Mám rád naše mesto, jeho históriu, jeho obyvateľov a jeho potenciál. Založením stránok www.bytcan.sk som chcel prispieť k propagácií nášho mesta, poukázať na jeho krásu, ale aj problémy.

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

logo bytcan.sk - white

© 2007- 2021 BYTCAN.SK – Všetky práva vyhradené

Späť na vrch stránky