Podporme našu školu!

Podporme našu školu!

Hlasovanie

ZŠ Ulica mieru sa zapojila do projektu Športová akadémia Mateja Tótha. Športová akadémia Mateja Tótha je jedinečný celoslovenský projekt pre najmenších pod vedením Mateja Tótha a jeho tímu, s unikátnou metodikou, ktorá dbá na kvalitu pohybu, pomáha vytvoriť prirodzený vzťah k športu a odhaliť, na čo majú deti talent.

Hlasovanie

Pomôžte nám s hlasovaním na stránke 

https://www.dobravec.o2.sk/o2-sportova-akademia-mateja-totha/3232

hravou formou rozhýbať deti a zároveň objaviť predpoklad na ich športové nadanie.

Hlasovať je možné jedenkrát denne z každého telefóneho čísla až do 30.júna 2018.

Hlasovanie

Hits: 302
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Autor ČLÁNKU

Branislav Šušolík

Branislav Šušolík

Zakladateľ a administrátor webového portálu www.bytcan.sk. Mám rád naše mesto, jeho históriu, jeho obyvateľov a jeho potenciál. Založením stránok www.bytcan.sk som chcel prispieť k propagácií nášho mesta, poukázať na jeho krásu, ale aj problémy.

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

logo bytcan.sk - white

© 2007- 2021 BYTCAN.SK – Všetky práva vyhradené

Späť na vrch stránky