Dorastenky prekvapili!

Dorastenky prekvapili!

V piatok 8.11. 2019 sa naše dievčatá stretli v 8. kole najvyššej súťaže dorasteniek na domácej palubovke v športovej hale v Predmieri so súperkami z Michaloviec.

Obe družstvá podali výborný výkon a zaslúžene zvíťazili. Mladšie dorky začali zápas trochu rozpačito a nervózne. Množstvo technických chýb a zahodených šancí spôsobilo, že až do konca prvého polčasu stále dobiehali súperov náskok. Na prestávku odchádzali za stavu 11:11. Skóre druhého polčasu otvorila dvoma gólmi Nina Weberová a získaný náskok si dievčatá udržali až do konca zápasu. Aktuálne im v tabuľke patrí 7. priečka.

Staršie dorastenky Bytče po úvodnom zaváhaní dovolili súperkám získať dvojgólový náskok, ktorý ale rýchlo zmazali a od ôsmej minúty už hráčky Iuventy do vedenia nepustili. V tomto napínavom dueli naše baby predviedli peknú kolektívnu hru a ukázali, že keď treba, vedia na ihrisku nechať aj srdiečko. Svojim výkonom pripravili dorastenkám Iuventy prvú prehru v tejto sezóne a udržali si v tabuľke tretie miesto.

Hits: 661
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Autor ČLÁNKU

Branislav Šušolík

Branislav Šušolík

Zakladateľ a administrátor webového portálu www.bytcan.sk. Mám rád naše mesto, jeho históriu, jeho obyvateľov a jeho potenciál. Založením stránok www.bytcan.sk som chcel prispieť k propagácií nášho mesta, poukázať na jeho krásu, ale aj problémy.

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

logo bytcan.sk - white

© 2007- 2021 BYTCAN.SK – Všetky práva vyhradené

Späť na vrch stránky