Chcete nájomný byt v Bytči? Vyplňte prihlášku záujemcu.

Chcete nájomný byt v Bytči? Vyplňte prihlášku záujemcu.

Mesto Bytča sa rozhodlo uskutočniť prieskum záujmu občanov o nájomné bývanie v dvoch nových bytových domoch, postavených v lokalite Thurzové sady, v k.ú. Veľká Bytča ( medzi ČOV Malá Bytča a ovocným sadom Bytča). 

Pravidlá prideľovania nájomných bytov 

Budú podliehať podmienkam Štátneho fondu rozvoja a bývania. V bytových domoch sa nachádza 88 nájomných bytov, z toho 24 jednoizbových bytov o výmere 52m2 a 64 dvojizbových bytov o výmere 65 m2 . 

Predpokladané mesačné nájomné uvedených bytov bude predstavovať sumu vo výške 3,5€/m2
( jednoizbový byt – 182 €/mesiac, dvojizbový byt – 227 €/ mesiac), plus úhrada energií s užívaním nájomného bytu

Príjem žiadateľa

Maximálny ČISTÝ príjem žiadateľa o nájomný byt predstavuje sumu do výšky 3-násobku životného minima vzťahujúceho sa na žiadateľa, resp. na ostatné posudzované osoby (príklad : plnoletá fyz. osoba – do 630,60 €/mesiac, rodina s jedným dieťaťom – do 1358,40 €/mesiac a pod.).

Prejaviť záujem môžu občania mesta Bytča a okolitých obcí a miest (trvalý pobyt žiadateľa v meste Bytča nie je podmienkou). 

Prihlášku o nájomný byt v danej lokalite treba podať, resp. doručiť  a to v termíne do 7.02.2020, písomne do podateľne na Mestskom úrade v Bytči, Námestie SR č. 1/1, 014 01 Bytča. Prípadne elektronicky na E-mailovú adresu : region@bytca.sk. 

Prihláška

Autor ČLÁNKU

Branislav Šušolík

Branislav Šušolík

Zakladateľ a administrátor webového portálu www.bytcan.sk. Mám rád naše mesto, jeho históriu, jeho obyvateľov a jeho potenciál. Založením stránok www.bytcan.sk som chcel prispieť k propagácií nášho mesta, poukázať na jeho krásu, ale aj problémy.

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

logo bytcan.sk - white

© 2007- 2021 BYTCAN.SK – Všetky práva vyhradené

Späť na vrch stránky