1. kolo ČP Rokytnice nad Jizerou v zjazde a víťazstvo pre Vanesu Petrovskú

Minulý víkend sa konali prvé tohtoročné preteky, a to 1. kolo Českého pohára v zjazde v lokalite Rokytnice nad Jizerou. Slovenka Vanesa Petrovská opäť dominovala vo finálovej jazde, pričom svoj čas oproti semifinálovej jazde polepšila o 9 sekúnd.

Cyklistika

Na druhom mieste sa umiestnila Sabina Košárková a na treťom mieste Romana Labounková, obe Česká republika.

Vaneska zo 180 štartujúcich (mužov a žien), obsadila v celkovom hodnotení 26. miesto s časom 2:53:82 min.

„Prvé preteky v tomto roku dopadli výborne. Ukázali nám, že zimná príprava bola nastavená správne. Ešte nám chýbalo trošku rýchlosti, ale sezóna sa nám iba začala. S výsledným časom sme spokojní. Už budúci víkend nás čakajú ďalšie preteky Gravity série v Rakúsku, tak nám držte palce“ zhodnotil manažér Deem Racing Team Miroslav Šustr.

VÝSLEDKY 1. kolo Rokytnice nad Jizerou 23.5.2021: Czech Downhill Top On Trail Cup, KATEGÓRIA ŽENY
01. PETROVSKÁ Vanesa DEEM RACING TEAM 2:53:82
02. KOŠÁRKOVÁ Sabina BMX Studěnka 2:58:03
03. LABOUNKOVÁ Romana Bikrosklub Jeseník 3:10:65
VÝSLEDKY 1. kolo Rokytnice nad Jizerou 23.5.2021: Czech Downhill Top On Trail Cup, CELKOVÉ HODNOTENIE