Hasičské leto odpália v Malej Bytči

Hasičské leto odpália v Malej Bytči

SMHL Malá Bytča 2015Ako sa už stalo tradíciou hasiči z DHZ Malá Bytča usporadúvajú jedno z kôl Slovensko – Moravskej hasičskej ligy, spojené s nočnou hasičskou súťažou o putovnú prúdnicu DHZ Malá Bytča. V Malej Bytči bol trend súťaže nastavený po minulé roky naozaj vysoko a tento rok tomu nebude inak. Okrem súťaží majú organizátori pripravený bohatý kultúrny program na ktorom vystúpi ako headliner skupina Ine Kafe.

V Malej Bytči prebehne tretie kolo SMHL (Slovensko- Moravská hasičská liga) a nočná hasičská súťaž o putovnú prúdnicu DHZ Malá Bytča. SMHL je najkvalitnejšia a aj najpočetnejšia liga na Slovensku. Veľkou devízou súťaže bude aj priamy prenos na FIRE TV a veľkoplošná LED obrazovka 3x2m, kde si budú môcť diváci pozrieť priamy prenos súťaže, ale aj spomalené, opakované zábery predvedených útokov.

“Po minulé roky sme sa zúčastňovali SSHL (severoslovenská hasičská liga) ale po zvážení sme sa ako jediný z okresu a taktiež aj ZA kraja rozhodli odísť do kvalitnejšej SMHL. Celkovo je v tomto ročníku 17 kôl, z čoho nám prišlo usporiadať to tretie. Naša súťaž ťahá tento rok štvrtý ročník a sme radi že sa zaradila do top trojky najväčších hasičských akcií na Slovensku. Sme radi že ako jediný na SK máme k dispozícií trať z umelej trávy ktorú sme si vybudovali svojpomocne.” – povedal jeden z organizátorov Miroslav Štefún.

Open Air Party

Neodmysliteľnou časťou tejto akcie je aj Open Air party kde sa tradične môžu návštevníci tešiť na atraktívnych účinkujúcich. Tento rok je to ako headliner kapela INEKAFE, s predkapelami HOSPITAL BUKRA a NIEčO NAVYšE. Po skončení koncertu sa predstaví česká DJ špička a to DJ P.M.C.

 

“Cena vstupného v predpredaji na Ticketportal je 5€ a deň akcie 7€. Veríme že opäť ako po minulé roky splníme rovnakú návštevnosť tejto akcie ktorá sa hýbe na hranici 3000 až 3500 návštevníkov. Pozývame všetkých ľudí ktorý sa majú chuť zabaviť a podporiť túto asi najväčšiu akciu na Bytčiansku.” – dodal Štefún.

Pozor súťaž

V spolupráci s DHZ Malá Bytča zme pre vás pripravili súťaž o dva lístky na SMHL a jej Open Air Party. Na FB profile bytcan.sk je uverejnený status s týmto článkom, ktorý stačí zdieľať a do komentáru napísať PRÚDNICA. A jeden z lístkov môže byť Váš 🙂

Oficiálny FB event: https://www.facebook.com/events/875226275873012/

SMHL Malá Bytča 2015

Autor ČLÁNKU

Branislav Šušolík

Branislav Šušolík

Zakladateľ a administrátor webového portálu www.bytcan.sk. Mám rád naše mesto, jeho históriu, jeho obyvateľov a jeho potenciál. Založením stránok www.bytcan.sk som chcel prispieť k propagácií nášho mesta, poukázať na jeho krásu, ale aj problémy.

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

logo bytcan.sk - white

© 2007- 2021 BYTCAN.SK – Všetky práva vyhradené

Späť na vrch stránky