Opäť súťažíme o vstupenky do divadla!

Opäť súťažíme o vstupenky do divadla!

Sutaz o vstupenky do divadla

Milí čitatelia, milovníci divadla. Sme radi, že sa konečne opäť môžeme vrátiť k súťažiam o vstupenky na výborné divadelné predstavenia z dielne Mestského divadla v Žilina.  A opäť súťažíme  o dve  vstupenky na dve divadelné predstavenia.

Na stránkach divadla si môžete vyberať z júnového programu, ktorý spustili do predaja. Do pozornosti dávame hlavne dve derniéry. Vo štvrtok 3. júna uvedieme posledné predstavenie inscenácie hry Lucy Prebble Vedľajšie účinky a v piatok 11. júna sa rozlúčime s inscenáciou hry Ivana Vyrypajeva Opití.

Vyhraj vstupenky – každý mesiac

 

Každý mesiac uverejňujeme  program Mestského divadla v Žiline a vyhlasujeme súťaž o 2ks vstupeniek na dve divadelné predstavenia v aktuálnom mesiaci. 

Podmienky súťaže sú jednoduché – stačí na našom Facebookovom profile dať like a zdieľať príspevok. Tí, ktorí na sociálnej sieti nie sú, môžu napísať e-mail na redakcia@bytcan.sk.

 

Vyhraj vstupenky

• 2ks vstupeniek na predstavenie HEY! SLOVÁCI - 10/06/2021 o 19:00 hod.

• 2ks vstupeniek na predstavenie PRACHY! - 19/06/2021 o 19:00 hod.

Program Mestského divadla v Žiline - MAREC 2020

Program divadla 06/2021
Program divadla 06/2021
Hits: 115
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Autor ČLÁNKU

Branislav Šušolík

Branislav Šušolík

Zakladateľ a administrátor webového portálu www.bytcan.sk. Mám rád naše mesto, jeho históriu, jeho obyvateľov a jeho potenciál. Založením stránok www.bytcan.sk som chcel prispieť k propagácií nášho mesta, poukázať na jeho krásu, ale aj problémy.

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

logo bytcan.sk - white

© 2007- 2021 BYTCAN.SK – Všetky práva vyhradené

Späť na vrch stránky