Lego zvíťazilo v Bratislave

Lego zvíťazilo v Bratislave

Lego zvíťazilo v BratislaveV sobotu 2. mája sa v športovej hale VKP v Bratislave uskutočnilo finálové kolo tanečnej súťaže Pohyb bez bariér a Dance star . Žiačky Súkromnej základnej umeleckej školy Yamaha – pobočka Bytča, postúpili po úspechu v semifinálovom kole v Žiline, kde získali 1. miesto v kategórii OPEN, detská veková kategória, malé formácie s choreografiu Lego, bojovať o titul absolútneho víťaza súťaže vo svojej kategórii. Vo finále sa stretli najlepšie tanečné tímy z celého Slovenska.

Tanečný tím v zložení Radka Tomaníková, Aurelka Šmatláková, Dominika Janotková, Klárka Mikolášová, Emka Ondrušová a Katka Salašková obhájil titul zo semifinále a s choreografiou Lego, získali krásne 1. miesto. Deti v umeleckej škole tancujú pod vedením tanečných pedagógov Karin Holešovej a Zuzany Tomaníkovej. Ďakujeme deťom sa reprezentáciu Súkromnej základnej umeleckej školy a mesta Bytča. Veríme, že podobných úspechov bude len pribúdať a deti budú svoj talent naplno rozvíjať.

Lego zvíťazilo v Bratislave

Lego zvíťazilo v BratislaveLego zvíťazilo v Bratislave

Karin Holešová

 

Hits: 644
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Autor ČLÁNKU

Branislav Šušolík

Branislav Šušolík

Zakladateľ a administrátor webového portálu www.bytcan.sk. Mám rád naše mesto, jeho históriu, jeho obyvateľov a jeho potenciál. Založením stránok www.bytcan.sk som chcel prispieť k propagácií nášho mesta, poukázať na jeho krásu, ale aj problémy.

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

logo bytcan.sk - white

© 2007- 2021 BYTCAN.SK – Všetky práva vyhradené

Späť na vrch stránky