RockstoneFest 2012 – predpredaj spustený

RockstoneFest 2012 – predpredaj spustený

RF2012 - Predpredaj začalPredpredaj na každoročný hudobný festival RockstoneFest sa už začal!! Tak ako sa už stalo tradícou, cez leto sa uskutoční už šiesty ročník hudobného festivalu s prívlastkom “jednoducho pre každého”. 

Už začiatkom januára nám usporiadatelia festivalu predstavili prvých účinkujúcich. A že už teraz  je načo sa tešiť potvrdzujú naozaj známe mená legiend Arakain, Arzén, či punkovej legendy S.P.S. Prvý krát sa môžme tešiť aj na revivalovú kapelu – konkrétne Intrepid – Metallica revival.

Predpredaj

Od pondelka 27.2.2010 sa spustil predpredaj vstupeniek. Tie si môžte zakúpiť za zvýhodnené ceny 5,0 a 7,0 EUR a cena lístka na mieste bude 9,0 €.

Kde si môžte zakúpiť lístky v predpredaji?

Viac informáciíí o prepredajných miestach získate na tejto adrese

Cez internet si môžete zakúpiť v predajnej sieti Ticketportal alebo listok.sk

RockstoneFest 2012

V poradí už šiesty ročník tradičného letného festivalu v Bytči sa tento rok uskutoční 13.7.2012 (piatok) na Mestskom štadióne v Bytči. Vystúpia na ňom:

  • Arakain
  • Arzén 
  • SPS
  • Intrepid

Ďalšie informácie o festivale nájdete na oficiálnej stránke www.rockstonefest.sk

 

Autor ČLÁNKU

Branislav Šušolík

Branislav Šušolík

Zakladateľ a administrátor webového portálu www.bytcan.sk. Mám rád naše mesto, jeho históriu, jeho obyvateľov a jeho potenciál. Založením stránok www.bytcan.sk som chcel prispieť k propagácií nášho mesta, poukázať na jeho krásu, ale aj problémy.

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

logo bytcan.sk - white

© 2007- 2021 BYTCAN.SK – Všetky práva vyhradené

Späť na vrch stránky